Прийшов до мене в кабінет один ніготь із грибком.
Пігулки пити він не міг, так як його господиня годуюча матуся. Вирішено було лікувати його місцевими зіллями з подологічної аптеки та регулярними сеансами “екзорцизму” у кабінеті знахаря-подолога.
За 6 місяців хвороба окаянная була вигнана лікарем-подологом без права на помилування та повернення.
Щомісяця ми з нігтя портрети писали для порівняння.
Виставляю результати на ваш суд справедливий та суворий!




Якщо сподобалась стаття про “грибок нігтів” – Поділись!



